Тріо Вішалка МЕБЛІ СЕРВІС Венге темний (60х28х156.9 см)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.

Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Відмінною рисою модульної системи Тріо є глибина, яка не перевищує 32 см, що відмінно підходить для розміщення в передпокоях і коридорах.
Вішалка Тріо - це елемент модульної системи Тріо. Зазвичай настінну вішалку розташовують в передпокої. Виріб має вгорі поличку для головних уборів.
Чудове рішення для Вашого дому в сучасному стилі. За рахунок комбінації в світлих деревних тонів фактур розширює простір.
Матеріали та колір:
- Матеріал корпусу - ЛДСП
- Матеріал фасаду - МДФ
- Колір корпусу - Венге темний
- Колір фасаду - Венге темний
Габарити:
- Ширина - 60 см
- Глибина - 28 см
- Висота - 156,9 см
- Вага - 14 кг
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка по р Київ кур'єром по бажанню з 12:00 до 16:00 або після 16:00:
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості.
Палітра кольорів:
| Венге темний + Дуб крафт |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Венге |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 1569 мм |
| Вага | 35 кг |
- Ціна: 1 210 ₴






