Вітальня Оріон Меблі Сервіс 100х28х187 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.
Габарити:
- Ширина - 99,8 см
- Глибина - 27,5 см
- Висота - 187 см
- Вага - 35 кг
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка по р Київ кур'єром по бажанню з 12:00 до 16:00 або після 16:00:
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості.
Палітра кольорів:
| Дуб самоа + Білий | Горіх рінальді + Білий | ||
![]() |
![]() |
||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Схема

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | модульна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1870 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Довжина | 998 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| М'яке сидіння | без м'якого сидіння |
- Ціна: 3 245 ₴











