Комод + дзеркало дуб сонома 100х45х166 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо по всій Україні Новою поштою. Передоплата 400 грн.
Адресна доставка по р Київ кур'єром по бажанню з 12:00 до 16:00 або після 16:00.
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
Габарити комода:
- Ширина: 100 (без дзеркала 55) см;
- Висота: 166 (без дзеркала 110) см;
- Глибина: 45 див.
| білий | яблуня |
![]() |
![]() |
| венге комбі | вільха |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| горіх екко | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() ![]() |
![]() |
![]() ![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 166 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота дзеркала | 166 |
- Ціна: 5 965 ₴






















