Домініка Комод 4Ш + Дзеркало МЕБЛІ СЕРВІС Артисан + Сірий
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.

Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Дзеркало Домініка - це елемент модульної системи Домініка. Дзеркало є компактним варіантом, зручним до розміщення на будь підходящої стіні вашої спальної кімнати для створення невеликої зони догляду за собою. Використання при його виготовленні високоякісної амальгами і надійне підгрунтя з якісного ДСП гарантують довгий термін експлуатації цього корисного предмета меблів.
Домініка Комод 4Ш - це елемент модульної системи Домініка. Комод має чотири висувні ящики на телескопічних направляючих.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Матеріал корпусу - ЛДСП
- Матеріал фасаду - ЛДСП
- Колір корпусу - Артисан
- Колір фасаду - Сірий
Комод:
- Ширина - 89 см
- Глибина - 39,3 см
- Висота - 92 см
Дзеркало:
- Ширина - 84,5 см
- Висота - 88,8 см
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
- Збірка корпусних меблів 15% від вартості.
Палітра кольорів
| Артисан + Сірий | Артисан + Шампань |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення дзеркала | настінна |
| Форма фасаду | прямий |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 88.8 см |
| Ширина дзеркала | 84.5 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 92 см |
| Глибина комода | 39.3 см |
| Ширина комода | 89 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 5 473 ₴













