Передпокій Яна Яблуня Компанит (80х37х200 см), БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka

- Готово до відправки
3 372 ₴
БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka

Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Передпокій має вбудовану тумбу, чотири подвійні гачки і полиці для головного убору.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Ширина - 80 см
- Глибина - 37 см
- Висота - 200 см
Розмір упаковки: Яна 2000х387х80 мм.
Адресна доставка по м. Київ кур'єром з 12.00 до 16.00
- по м. Київ 550 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
Матеріал ламінована ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 2000 мм |
- Ціна: 3 372 ₴















