Вітальня Мілана КОМПАНІТ Вільха (150х38.7х160 см)
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.

Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Дана стінка має невеликі габарити, тому відмінно впишеться в будь-яку кімнату і при цьому не захаращувати і доповнить ваш інтер'єр вітальні сучасними і стильними нотками. Дана вітальня красива і в той же час практична і містка. Вона складається з відкритих поличок, висувним ящиком на роликових напрямних, і великий ніші під телевізор. Стінка для вітальні виготовлена з сучасної ламінованої ДСП.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Ширина - 150 см
- Глибина - 38,7 см
- Висота - 160 см
Розмір упаковки: Частина-1 Мілана» 1180х387х88 мм.
Розмір упаковки: Частина-2 Мілана» 1486х385х80 мм.
Адресна доставка по р Київ кур'єром з 12.00 до 16.00 або після 16.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
Відправляємо Новою поштою по всій Україні. Передоплата 400 грн
Матеріал ламінована ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма), зональна |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 1600 мм |
| Глибина стінки | 387 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 571 ₴
















