Тумба ТВ МГ-1 Тумба ТВ Бук Компаніт (190х40х43 см), БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Новинка

- Готово до відправки
3 827 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Тумба під МГ-1 Тумба ТВ виробник меблева фабрика Компаніт (Україна).
Тумба під ТБ - це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній вітальні.
Тумба під МГ-1 Тумба ТБ включає в себе два висувних ящика на роликових напрямних і дві відкриті полички.
Адресна доставка по м. Київ кур'єром з 12.00 до 16.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
Відправляємо Новою поштою по всій Україні. Передоплата 400 грн
Матеріал ламінована ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Габарити тумби у зібраному вигляді:
- Ширина - 190 см
- Глибина - 40 см
- Висота - 43 см
Розмір упаковки: МГ-1 Тумба ТВ 1900х400х85 мм.
Палітра кольорів:
| Альба | Бук |
![]() |
![]() |
| Венге комбі | Вільха |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома + білий | Дуб сонома |
![]() |
![]() |
| Горіх екко | Яблуня |
![]() |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() ![]() |
![]() |
![]() ![]() |
Нові моделі 2020
МГ-1 Тумба ТВ
| Альба | Бук | Венге | Дуб комбі | Дуб сонома | Вільха | Горіх екко | Яблуня |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
МГ-2 Тумба ТВ-1
| Альба | Бук | Венге | Дуб комбі | Дуб сонома | Вільха | Горіх екко | Яблуня |
МГ-2 Тумба ТВ-1
| Альба | Бук | Венге | Дуб комбі | Дуб сонома | Вільха | Горіх екко | Яблуня |
МГ-2 Тумба ТВ-1
| Альба | Бук | Венге | Дуб комбі | Дуб сонома | Вільха | Горіх екко | Яблуня |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Колір (відтінок) меблів | Бук |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 430 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 3 827 ₴



























