Тумба под ТВ МГ-2 Тумба ТВ-1 Дуб комбі Компанит 170х40х36.4 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
3 202 ₴
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Тумба під ТБ - це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній вітальні. Тумба встановлена на ніжках, має дві відкриті полички і два закритих відділення відкидними дверцятами.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Ширина - 170 см
- Глибина - 40 см
- Висота - 36,4 см
Розмір упаковки: МГ-2 Тумба ТВ-1 1702х400х80х250 мм.
Адресна доставка по р Київ кур'єром з 12.00 до 16.00 або після 16.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
Відправляємо Новою поштою по всій Україні. Передоплата 400 грн
Матеріал ламінована ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба, Дуб сонома |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 364 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1700 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 202 ₴
















