Комод МГ-2 Тумба-2 Венге комбі Компанит (75х40х126.4 см), БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka

- Готово до відправки
3 551 ₴
БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka

Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Комод-тумба це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів який використовується для зберігання речей. Тумба встановлена на ніжках має три місткі полички закриті дверцятами.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
- Ширина - 75 см
- Глубина - 40 см
- Высота - 126,4 см
Размер упаковки: МГ-2 Тумба -2 1160х445х150х100 мм.
Материал ламинированная ДСП фирмы Kronospan (Швейцария).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 75 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 126.4 см |
- Ціна: 3 551 ₴
















