Комод МГ-2 Тумба-2 Орех экко Компанит (75х40х126.4 см), БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka

- Готово до відправки
3 551 ₴
БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka

Производитель фабрика КОМПАНИТ (Украина).
Комод-тумба это незаменимый элемент корпусной мебели для каждого дома, используются практически в каждой комнате. Является универсальным элементом мебели который используется для хранения вещей. Тумба установлена на ножках имеет три емкие полочки закрытые дверцами.
Мебель доставляется в разобранном виде в фабричной упаковке (гофрированный картон), в комплекте с фурнитурой и схемой для сборки, все технические отверстия просверлены.
- Ширина - 75 см
- Глибина - 40 см
- Висота - 126,4 см
Розмір упаковки: МГ-2 Тумба -2 1160х445х150х100 мм.
Матеріал ламінована ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 126.4 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 75 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 551 ₴
















