Комод 4М вільха Компаніт (72х38х83 см), БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 756 ₴
БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka
Комод 4М виробник меблева фабрика Компаніт (Україна).
Матеріал ламінована ДСП фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Адресна доставка по м. Київ кур'єром з 12:00 до 16:00.
- по м. Київ 550 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
Габарити комода:
- Ширина: 72 см;
- Висота: 82,8 см;
- Глибина: 38 див.
| венге темний + венге світлий | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| білий | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() ![]() |
![]() |
![]() ![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ ФАБРИКИ КОМПАНІТ (щоб перейти до опису, натисніть на картинку):
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 72 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 82.8 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 2 756 ₴
























































































