Трюмо-10 Бук Компаніт (60х48х85 см), БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
1 612 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka
Габарити:
- Ширина - 60 см
- Глибина - 48 см
- Висота - 85 см
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка по р Київ кур'єром по бажанню з 12:00 до 16:00 або після 16:00:
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 60 грн, при його відсутності 60 грн за кожний поверх.
- Збірка 200 грн.
| венге темний | вільха |
![]() |
![]() |
| горіх екко | німфея альба (білий) |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | схематичний креслення |
![]() |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Бук |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тумба | 1 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 60 см |
| Глибина столика | 48 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 85 см |
- Ціна: 1 612 ₴
























