Стіл книжка 7 Горіх екко Компаніт (152х60х72,6 см), Доставка на точку видачі Rozetka БЕЗКОШТОВНА

- Готово до відправки
2 178 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка на точку видачі Rozetka БЕЗКОШТОВНА
Стіл книжка 7 виробник фабрика Компаніт (Україна).
Стіл виготовлений з ламінованої ДСП Kronospan (Швейцарія), товщиною 16 мм. Крайка ПВХ 0,5 мм
Характеристики:
- ширина 90,2 см
- глибина 60 см
- висота 72,6 см
- глибина в розгорнутому вигляді 152 см
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Стіл повністю підготовлено до збірки, це дозволить Вам зібрати його самостійно і без особливих зусиль.
- Здійснюємо відправку товару по всій Україні перевізником Нова пошта як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду.
Можливі кольори (щоб перейти до опису, натисніть на картинку):
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | німфея альба (білий) |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге темний | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() ![]() |
![]() |
![]() ![]() |
ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ ФАБРИКИ КОМПАНІТ (щоб перейти до опису, натисніть на картинку):
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 736 мм |
| Довжина столу | 600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1622 мм |
| Ширина столу | 932 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 178 ₴











































































































