Полку МГ-6 Тумба навісна-4 Компаніт Горіх екко (60х28х60 см), БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
1 113 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

Виробник фабрика КОМПАНІТ (Україна).
Полку двоярусна має впроваджену в конструкцію три відкритих відділення.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
Габарити:
- Ширина - 60 см
- Глибина - 28 см
- Висота - 60 см
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
| венге темний | дуб сонома | горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| німфея альба (білий) | бук | яблуня | схематичний креслення |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 1051 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модульні меблі | МГ-6 |
- Ціна: 1 113 ₴
























