Тумба під взуття Тандем тумба ліворуч венге комбі.
Відправка по передоплаті 270 грн.
Тумба під взуття Тандем виробник фабрика Еверест (Україна).
Виготовлена з ламінованої ДСП Kronospan (Швейцарія), товщиною 16 мм. Крайка ПВХ 0,5 мм.
Тумба приходить клієнту в розібраному вигляді, в комплекті йде необхідна фурнітура та схема для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
Здійснюємо доставку по всій Україні перевізниками: Нова пошта. У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати товар у розстрочку.
| тумба ліворуч | тумба праворуч |
![]() |
![]() |
Габарити тумби:
- ширина 90 см
- глибина 38 см
- висота 74,2 см
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Тумба повністю підготовлена до складання. Завдяки цьому зібрати її самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Здійснюємо відправку товару по всій Україні перевізником Нова пошта як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду.
- При замовленні товарів з доставкою Новою поштою, будь ласка вказуйте відділення без обмеження по вазі
Адресна доставка кур'єром з 11.00 до 17.00
за м.Київ до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Правий берег - Понеділок і Четвер
- Лівий берег - Вівторок і П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 50 грн, при його відсутності 50 грн. за кожний поверх.
за р. Харків до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Вівторок, Четвер, Субота.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 50 грн, при його відсутності 50 грн. за кожний поверх.
за р. Одеса до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Понеділок, Середа, П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 50 грн, при його відсутності 50 грн. за кожний поверх.
Весь асортимент фабрики Еверест, щоб перейти до опису, натисніть на кнопку нижче:
КОМОДИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
СТОЛИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||
ЛІЖКА |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
ШАФИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Венге |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 984 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 1080 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 228 ₴










































