Вішалка Тандем ЕВЕРЕСТ Сонома (90х22.8х111 см).
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка по передоплаті 270 грн.

Виробник фабрика ЕВЕРЕСТ (Україна).
Компактна вішалка включає в себе поличку, дзеркало і три потрійних гачків для одягу. Конструкція вішалки при складанні дозволяє розташувати дзеркало як зліва, так і справа.
Ідеальне доповнення до тумби для взуття Тандем. Чудове рішення для Вашого дому в сучасному стилі.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Відправляємо по всій Україні перевізником компанії НОВА ПОШТА за рахунок клієнта, при внесенні передоплати, як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду. За цілісність вантажу при перевезенні відповідає НОВА ПОШТА. Будь ласка, вказуйте відділення без обмеження по вазі.
Адресна доставка кур'єром з 11.00 до 17.00:
за м.Київ до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Правий берег - Понеділок і Четвер
- Лівий берег - Вівторок і П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
за р. Харків до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Вівторок, Четвер, Субота.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
за р. Одеса до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення понад 5000 грн)
- Понеділок, Середа, П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
Палітра кольорів:
| Дуб сонома | Венге темний |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 228 мм |
| Висота | 1110 мм |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 1 827 ₴






