Шафа-купе Соната 1200 ЕВЕРЕСТ Венге темний + Білий (120х60х217 см)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляємо Новою Поштою по передоплаті у розмірі приблизну вартість доставки в одну сторону.

🕮 Каталог системи Соната
Виробник фабрика ЕВЕРЕСТ (Україна).
Шафа-купе Соната - це елемент модульної системи Соната. Двоколірний шафа-купе дає Вам велику кількість місця для розміщення одягу, не забираючи зайвого вільного простору під відкриття дверей. Шафа-купе має 5 поличок, штангу для одягу і над штангою ще одну поличку.
Ідеальне доповнення модульної системи для Вашого будинку в сучасному стилі.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Отправляем по всей Украине перевозчиком компании НОВА ПОШТА за счет клиента, при внесении предоплаты, как на отделение, так и адресную до подъезда курьером. За целостность груза при перевозке отвечает НОВА ПОШТА. Пожалуйста, указывайте отделение без ограничения по весу.
Адресная доставка курьером с 11.00 до 17.00:
по г. Киев 220 грн до подъезда
- Правый берег - Понедельник и Четверг
- Левый берег - Вторник и Пятница.
- Занос на этаж при наличии лифта 120 грн, при его отсутствии 100 грн за каждый этаж.
по г. Харьков 220 грн до подъезда
- Вторник, Четверг, Суббота.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 120 грн, при його відсутності 100 грн за кожний поверх.
за р. Одеса до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 400 грн (замовлення більше 5000 грн)
- Понеділок, Середа, П'ятниця.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 120 грн, при його відсутності 100 грн за кожний поверх.
Схема
![]() |
Палітра кольорів:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге темний |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2170 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Довжина шафи-купе | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП ламінована |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + білий |
- Ціна: 8 172 ₴
























