Комод у вітальню ТЕЛЕСКОПИ Бриз К-6 венге + дуб молочний 130х38х73 см Еверест

- Готово до відправки
4 542 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відсилання Новою поштою за передоплатою 10%
Комод Бриз К-6 виробник меблева фабрика Еверест (Україна).
Габарити:
- ширина 130 см
- глибина 38 см
- висота 73 см
Характеристики комода:
- Комод Бриз К-6 складається з 4 висувних ящиків на телескопічних напрямних і двох містких поличних відділень із двостулковими дверима.
- Стіл виготовлений із ДСП фірми Kronospan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
- Крайка ПВХ 0,5 мм.
- Ящики на роликових напрямних.
Умови доставки та оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакованні (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою комплектуючих деталей, всі технічні отвори просвердлені.
- Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
- Здійснюємо надсилання товару всією Україною перевізником Новая почта як на відділення, так і адресну до під'їзду кур'єром.
- Під час замовлення товару з доставкою Новою поштою, будь ласка, вмовляйте відділення без обмеження за вагою.
Габарити комода в зібраному вигляді:
- Ширина: 130 см;
- Висота: 73 см;
- Глибина: 38 см.
Характеристики паковання комода:
- гофрований картон
- довжина 130 см
- ширина 38 см
- висота 20 см
- вага 48 кг

Випускається у двох кольорах комбі:
| венге темний + дуб молочний | сонома + трюфель |
![]() ![]() |
![]() ![]() |
Два кольору комби:
| венге темний + дуб молочний | сонома + трюфель |
![]() |
![]() |

Весь асортимент фабрики Еверест, щоб перейти до опису, натисніть на кнопку нижче:
КОМОДИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
СТОЛИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||
КРОВАТІ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
ШКАФИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 73 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 130 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
- Ціна: 4 542 ₴
- Спосіб упаковки: фабрична упаковка













































