Ліжко-горище дитяче Art in Head Binky ДС37А 2332x1800x832 Білий діамант та Блакитна лагуна (МДФ) (Left) (BK01010021000)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви цінуєте компактні та функціональні рішення, які при мінімумі займаного місця забезпечують максимум комфорту, то Ліжко-горище Binky DS 37А підійде як найкраще! Адже ці меблі для дитячої кімнати вирішують весь спектр задач від створення зручного спального місця і робочої зони до організації зберігання безлічі речей. В одному, ретельно продуманому комплекті, є і шафа, і робочий стіл, і тумба, і книжкові полиці, і місткі висувні ящики, і, звичайно ж, ліжко!
Переваги ліжка-горища Binky DS 37А:
- компактна конструкція, що дозволяє раціонально використовувати простір дитячої кімнати;
- міцний і стійкий до навантажень корпус з ЛДСП 16 мм завтовшки;
- фасади з МДФ з покриттям Soft-touch, приємним на дотик і стійким до появи плям, слідів від пальців, потертостей;
- комфортне спальне місце розміром 80х190 см;
- облаштований робочий куточок для школяра;
- двостулкова шафа для одягу;
- драбинка, під сходами якої знаходяться ящики на телескопічних направляючих.
Доповнює переваги велика і гармонійна колірна гамма, що дозволяє оформити меблі під будь-який інтер’єр і запит!
Дитяче ліжко-горище, купити яку ви можете на нашому сайті, стане для дитини улюбленим місцем в домі на довгі роки, його маленькою «фортецею» та надійним другом в іграх, заняттях, відпочинку, спокійному сні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art in Head |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BK01010021000 |
| Вага (кг) | 198.0 |
| Вага в упаковці (кг) | 204 |
| Висота (см) | 180 |
| Висота в упаковці (см) | 53.5 |
| Внутрішня довжина ( см) | 193.2 см |
| Внутрішня ширина (см) | 83.2 см |
| Вік | 6 років,7 років,8 років,9 років,10 років,11 років,12 років |
| Габарити (ШхВxГ), см | 233.2x180x83.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина (см) | 83.2 |
| Глибина в упаковці (см) | 85 |
| Додаткова інформація | Направляючі - телескопічні, Є МОЖЛИВІСТЬ ДЗЕРКАЛЬНОГО відображення драбини (запитуйте менеджера стосовно наявності в дзеркалі). |
| Колір | Білий з блакитним |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | ДСП |
| Об'єм (м3) | 0.39 |
| Особливості | З ящиками |
| Розмір спального місця | 80 см х 190 см |
| Стать дитини | хлопчик/дівчинка |
| Тип | Двоярусні |
| Форма | Прямокутні |
| Ширина (см) | 233.2 |
| Ширина в пакованні (см) | 195.5 |
- Ціна: 23 700 ₴


