Ліжко універсал горіх екко Компаніт
*Даний товар відправляємо тільки по передоплаті рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Ліжко універсал виробник меблева фабрика компаніт (Україна).
Меблі клієнту доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. З інструментів для збірки потрібні шестигранник і хрестова викрутка, а також клей пва. Її залишається просто зібрати.
Ліжко з матрацом не комплектується. Рекомендований розмір матраца 70х190 див.
Основа під матрац - лист дсп.
Характеристики упаковки:
Частина 1
- довжина 191,5 см
- ширина 105,7 см
- висота 6,4 см
- вага 74,7 кг
Частина 2
- довжина 109,5 см
- ширина 74,5 см
- висота 8 см
- вага 38,8 кг
| венге | вільха |
![]() |
![]() |
| горіх | махонь |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | яблуня |
![]() |
![]() |
Щоб підібрати матрац для ліжка універсал в нашому інтернет-магазині натисніть: підібрати матрац
Здійснюємо доставку по всій Україні перевізниками Нова пошта.
В комплект входить:
- ліжко з боковим огородженням (для безпеки дитини)
- висувний письмовий стіл, також у ньому є ніша-полиця для книжок, зошитів і т. д.
- три висувних ящика на роликових напрямних
- міцною і мобільного сходами
Габарити виробу:
- Довжина 194,2 см;
- Ширина 89,2 см;
- Висота 106 див.
Габарити спального місця:
- Ширина 70 см;
- Глибина 190 див.






Можливі кольори комода:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | махонь | |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, можлива оплата в розстрочку у нас не було жодного повернення

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Стан | Новий |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Колір | Горіх |
| Вид ліжка | ліжко-горище |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 188 см |
| Довжина ліжка | 195 см |
| Ширина ліжка | 95 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дитячого ліжка | 194 см |
| Довжина дитячого ліжка | 89 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 106 см |
| Тип ліжка | ліжко-горище |
- Ціна: 10 092 ₴





















