Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по Україні лише за передоплатою, рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити виробу:
- Довжина 194,2 см;
- Ширина 89,2 см;
- Висота 106 див.
Габарити спального місця:
- Ширина 70 см;
- Глибина 190 див.
| венге | вільха |
![]() |
![]() |
| горіх | білий |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | яблуня |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба |
| Вид ліжка | ліжко-горище |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 188 см |
| Довжина ліжка | 195 см |
| Ширина ліжка | 95 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дитячого ліжка | 194 см |
| Довжина дитячого ліжка | 89 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 106 см |
- Ціна: 10 092 ₴





















