Комод 4А бук Компаніт 49х45х85 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 927 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Габарити комода:
- Ширина: 49,3 см;
- Висота: 84,9 см;
- Глибина: 44,8 див.
- Вага 24,6 кг
| венге темний + венге світлий | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| білий | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() ![]() |
![]() |
![]() ![]() |
ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ ФАБРИКИ КОМПАНІТ (щоб перейти до опису, натисніть на картинку):
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Бук |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 49.3 см |
| Глибина комода | 44.8 см |
| Висота комода | 84.9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бук |
| Ширина виробу | 49 |
- Ціна: 2 927 ₴























































































