Стіл письмовий МО-1 яблуня Компаніт 100х60х74 см, БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka

- Готово до відправки
1 502 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Яблуня |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1010 мм |
| Висота столу | 50 мм |
| Глибина столу | 725 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня |
- Ціна: 1 502 ₴
























