Комод 2+3М яблуня Компаніт 81х38х83 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
3 123 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Габарити комода:
- Ширина: 81 см;
- Висота: 82,8 см;
- Глибина: 38 див.
- Вага 29 кг
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| схема | |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису комода, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 81 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 82.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина вироби | 39 |
| Колір | Яблуня |
| Висота виробу | 85 |
| Ширина виробу | 81 |
- Ціна: 3 123 ₴























































