Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по Україні лише за передоплатою, рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити комода:
- Ширина: 91 см;
- Висота: 78,2 см;
- Глибина: 49,3 див.
- Вага 37 кг
| венге темний + венге світлий | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| альба | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису комода, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 78.2 см |
| Глибина комода | 49.3 см |
| Ширина комода | 91 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 69 |
| Колір | Дуб сонома |
| глибина вироби | 45 |
- Ціна: 3 606 ₴

























































