Стіл письмовий Учень німфея альба Компаніт, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 379 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 379 ₴






















