Стіл комп'ютерний СКМ-11 дуб сонома Компаніт 140х60х74 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
4 940 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Габарити столу:
- ширина 140 см
- глибина 60 см
- висота 73,6 см
- вага 48 кг
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге | схема |
![]() |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ ФАБРИКИ КОМПАНІТ (щоб перейти до опису, натисніть на картинку):
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 48 кг |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 940 ₴












































































































