Комод 3М дуб сонома Компаніт 61х38х69 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою всією Україною, передплата дорівнює приблизної вартості доставки в один бік (накладене платеж).
Адресна доставка по г. Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (ЗАСІБ, П'ЯТНИЦЯ, СУББОТА).
Габарити комода:
- Ширина: 61 см;
- Висота: 69 см;
- Глибина: 38 см.
- вага 14,4 кг
| венге темний + венге світлий | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| білий | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Швидкий пошук за сайтом, щоб перейти до опису комода, натисніть на картинку:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 69 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 61 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 69 |
| Колір | Дуб сонома |
| Ширина виробу | 61 |
| глибина вироби | 39 |
- Ціна: 2 277 ₴























































