Передпокій Марія венге комбі Компаніт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Даний товар відправляємо тільки по передоплаті рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Передпокій Марія від виробника "меблева фабрика Компаніт (Україна)".
Габарити:
- ширина 60 см
- глибина 60 см
- висота 203 см
Характеристики упаковки:
- довжина 197 см
- ширина 51,5 см
- висота 6,5 см
Характеристики передпокою:
- Передпокій кутова Марія складається з великого настінного дзеркала зліва, вішалки з трьома гачками для одягу,також є ніші для головних уборів і взуття.
- Стіл виготовлений з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
- Крайка ПВХ 0,5 мм
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Передпокій повністю підготовлена до складання. Завдяки цьому зібрати її самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Здійснюємо відправку товару по всій Україні перевізником Нова пошта як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду.
- передоплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону, можлива оплата в розстрочку!
- При замовленні товарів з доставкою Новою поштою, будь ласка вказуйте відділення без обмеження по вазі
Адресна доставка кур'єром з 14.00 до 20.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 50 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | махонь |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге комбі | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори передпокою:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | махонь | |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, Можлива оплата в розстрочку у нас не було жодного повернення

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису передпокої, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 203 |
| Висота шафи | 1500 мм |
| Глибина шафи | 365 мм |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішній стороні фасаду |
| Повне висування ящика | Да |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина виробу | 60 |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| глибина вироби | 60 |
- Ціна: 4 805 ₴






















































