Передпокій Тетяна білий Компаніт
*Даний товар відправляємо тільки по передоплаті рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Передпокій Тетяна від виробника "меблева фабрика Компаніт (Україна)".
Матеріал – ламінована ДСП, цей якісний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку. Виготовлена з дсп фірми Swisspan ( Швейцарія).
Крайка ПВХ 0,5 мм, а ручки на ящиках і дверцятах зроблені з міцного сплаву металів.
Передпокій доставляється клієнту у фабричній упаковці в розібраному вигляді з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати її можна самому без особливих зусиль.
Здійснюємо відправку по всій Україні перевізниками: Нова пошта (накладений платіж). У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати товар у розстрочку.
Адресна доставка по р Київ кур'єром з 14.00 до 20.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 80 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
- Відправляємо Новою поштою по всій Україні.
- передоплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону (накладений платіж).
Габарити передпокою:
- ширина 126,8 см
- висота 204,2 см
- довжина 44 см
Габарити упаковки:
Упаковка №1:
- довжина 127,5 см
- ширина 44,5 см
- висота 12 см
- вага 50 кг
Упаковка №1:
- довжина 52,5 см
- ширина 20 см
- висота 9,5 см
- вага 40 кг
| яблуня | венге комбі |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | альба |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| бук | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори передпокою:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | альба | |
![]() |
![]() |
![]() |



Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, Можлива оплата в розстрочку у нас не було жодного повернення

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису передпокої, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 204 |
| Висота шафи | 2042 мм |
| Глибина шафи | 440 мм |
| Кількість зовнішніх висувних шухляд | 2 шт |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішній стороні фасаду |
| Повне висування ящика | Да |
| Тип фасаду шафи | розпашній |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина виробу | 127 |
| Ширина шафи | 1268 мм |
| глибина вироби | 44 |
- Ціна: 8 056 ₴






















































