Тумба приліжкова ПКТ-3 дуб сонома Компаніт 42х38х60 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
1 575 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 60 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 42 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 575 ₴






















