Шафа книжкова КШ-8 горіх екко Компаніт 35х37х195 см, БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 730 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Глибина шафи | 366 мм |
| Ширина шафи | 350 мм |
- Ціна: 2 730 ₴























