Шафа книжкова КШ-білий Компаніт 35х37х195 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по Україні лише за передоплатою, рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити шафи:
- ширина 35 см
- висота 195 см
- глибина 36,6 см
- вага 30 кг
| венге темний | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| білий | вільха |
![]() |
![]() |
| горіх екко | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Глибина шафи | 366 мм |
| Ширина шафи | 350 мм |
- Ціна: 2 919 ₴























