Стол книжка 1 бук Компанит, Доставка на точку видачі Rozetka БЕЗКОШТОВНА
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка на точку видачі Rozetka БЕЗКОШТОВНА
Характеристики:
- ширина 76 см
- глубина 33,2 см
- высота 73,6 см
- глубина в развернутом виде 170 см.
| яблоко | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | венге темный |
![]() |
![]() |
| орех экко | ольха |
![]() |
![]() |
| белый | схема |
![]() |
![]() |
Возможные цвета:
| венге темный | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Бук |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Стіл книжка |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 332 мм |
| Ширина столу | 760 мм |
| Висота столу | 736 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 855 ₴























