Стіл книжка 3 вільха Компаніт, БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
5 458 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka
Характеристики:
- ширина 80 см
- глибина 53,2 см
- висота 75 см
- глибина в розгорнутому вигляді 190 см
| яблуко | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | венге комбі |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| білий | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Вільха |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1900 мм |
| Ширина столу | 532 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 458 ₴






















