Полиця навісна П-21 венге темний Компаніт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Даний товар відправляємо тільки по 100% передоплаті.
Полку П-21 виробник меблева фабрика Компаніт (Україна).
Адресна доставка по р Київ кур'єром з 14.00 до 20.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
- Відправляємо Новою поштою по всій Україні. передоплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону (накладений платіж).
Габарити полиці:
- Ширина: 130 см;
- Висота: 20 см;
- Глибина: 21,6 див.
Характеристики упаковки:
- довжина 130,2 см
- ширина 20 см
- висота 5 см
- вага 5 кг
Характеристики полиці:
- Полиця виготовлена з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
- Крайка ПВХ 0,5 мм
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Комод повністю підготовлено до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Здійснюємо відправку товару по всій Україні перевізником Нова пошта як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду.
- Відправляємо Новою поштою по повній передоплаті.
- При замовленні товарів з доставкою Новою поштою, будь ласка вказуйте відділення без обмеження по вазі
| венге темний | альба |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| яблуня | схема |
![]() |
![]() |
Палітра кольорів:
| венге | яблуня | вільха | альба |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | махонь | |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, можлива оплата в розстрочку у нас не було жодного повернення

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 216 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 1300 мм |
- Ціна: 735 ₴























