Комод МС-8 білий Компаніт, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Габарити комода:
- Ширина: 50 см;
- Висота: 126,7 см;
- Глибина: 46,4 див.
- вага 40 кг
| яблуня | альба |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге комбі | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису комода, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 126.7 см |
| Глибина комода | 46.4 см |
| Ширина комода | 50 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина вироби | 39 |
| Колір | венге темний + венге світлий |
| Висота виробу | 89 |
| Ширина виробу | 81 |
- Ціна: 3 687 ₴























































