Тумба під ТВ-5 горіх екко Компаніт 130х47х53 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
- Код: 9152
3 465 ₴
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Тумба під ТВ МС-5 виробник меблева фабрика Компаніт (Україна).
Тумба під ТБ це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній вітальні. Є універсальним елементом меблів який використовується для зберігання білизни та інших домашніх речей.
Тумба під ТВ МС-5 включає в себе 4 висувних ящика на роликових напрямних.
Адресна доставка по м. Київ кур'єром з 14.00 до 20.00
- по м. Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА
- Підйом на поверх при наявності ліфта 40 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
Матеріал ламінована дсп фірми Kronospan (Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
Габарити тумби у зібраному вигляді:
- Ширина: 130 см;
- Висота: 52,6 см;
- Глибина: 46,4 див.
Характеристики упаковки тумби:
- довжина: 130 см;
- ширина: 45 см;
- висота: 11 див.
| альба | венге комбі |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| яблуня | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | альба | |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, можлива оплата в розстрочку у нас не було жодного повернення

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 526 мм |
| Глибина тумби | 464 мм |
| Ширина тумби | 1300 мм |
- Ціна: 3 465 ₴






















