Тумба під взуття ТО-4 бук Компаніт 98х38х66 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по всій Україні, передплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону (накладений платіж).
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 18 або після 18.00 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити тумби:
- Ширина: 97,8 см;
- Висота: 66,2 см;
- Глибина: 38 див.
- вага 30 кг
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | венге комбі |
![]() |
![]() |
| вільха | |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Бук |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 662 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 978 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 150 ₴






















