Комод 2+3 венге комбі Компаніт 81х42х83 см, БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
3 469 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka
Габарити:
- Ширина: 81 см;
- Висота: 82,8 см;
- Глибина: 41,7 див.
- вага 31 кг
| венге темний + венге світлий | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| білий | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису комода, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 81 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 83 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | венге темний + венге світлий |
| Висота виробу | 85 |
| Ширина виробу | 81 |
- Ціна: 3 469 ₴























































