Комод 4+1Б горіх екко Компаніт 106х45х85 см, БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА в точку выдачи Rozetka

- Готово до відправки
4 220 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА в точку выдачи Rozetka
Габарити:
- Ширина: 105,4 см;
- Висота: 84,9 см;
- Глибина: 44,8 див.
- Вага 40,2 кг
| венге темний + венге світлий | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| білий | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() ![]() |
![]() |
![]() ![]() |
ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ ФАБРИКИ КОМПАНІТ (щоб перейти до опису, натисніть на картинку):
Детальніше: https://kotyara-mebel.com/p530438971-komod-41b-yablonya.html
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 84.9 см |
| Глибина комода | 44.8 см |
| Ширина комода | 105.4 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | горіх екко |
| Висота виробу | 85 |
- Ціна: 4 220 ₴



























































































































