Комод 3А бук Компаніт 61х39х69 см, БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
2 523 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка в точку видачі Rozetka
Габарити комода:
- Ширина: 61 см;
- Висота: 69 см;
- Глибина: 39 див.
- Вага 19,8 кг
| венге темний + венге світлий | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| білий | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | схеми |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису комода, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Бук |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 61 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 69 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина вироби | 39 |
| Колір | Бук |
| Ширина виробу | 61 |
- Ціна: 2 523 ₴
























































