*Даний товар відправляємо тільки по передоплаті рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Передпокій Лідія від виробника "меблева фабрика Компаніт (Україна)".
Матеріал – ламінована ДСП, цей якісний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку. Виготовлена з дсп фірми Swisspan ( Швейцарія).
Крайка ПВХ 0,5 мм, а ручки на ящиках і дверцятах зроблені з міцного сплаву металів.
Передпокій доставляється клієнту у фабричній упаковці в розібраному вигляді з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати її можна самому без особливих зусиль.
Здійснюємо відправку по всій Україні перевізниками: Нова пошта (накладений платіж). У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати товар у розстрочку.

Габарити передпокою:
- ширина 100 см
- висота 200 см
- глибина 37,5 см
- вага 64,8 кг
Габарити упаковки:
- довжина 195 см
- ширина 51 см
- висота 11,5 см
| яблуня | венге комбі |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | альба |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| бук | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори передпокою:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | альба | |
![]() |
![]() |
![]() |



Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, Можлива оплата в розстрочку у нас не було жодного повернення

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису передпокої, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 200 |
| Ширина виробу | 100 |
| глибина вироби | 38 |
- Ціна: 6 490 ₴
























































