Комод 4+1А дуб сонома Компаніт 78х39х85 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
3 652 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 105.4 см |
| Глибина комода | 44.8 см |
| Висота комода | 84.9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
| Висота виробу | 85 |
| Ширина виробу | 78 |
- Ціна: 3 652 ₴























