Передпокій Ольга білий Компаніт 100х37х160 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Даний товар відправляємо тільки по передоплаті рівній приблизну вартість доставки в одну сторону.
Передпокій Ольга від виробника "меблева фабрика Компаніт (Україна)".
Габарити:
- ширина 100 см
- висота дзеркала 100 см
- висота тумби 50 см
- глибина 36,5 см
Характеристики упаковки:
- довжина 101 см
- ширина 45 см
- висота 14,5 см
Характеристики передпокій:
- Передпокій Ольга складається з великого настінного дзеркала, вішалки з трьома гачками для одягу, і місткою тумби для взуття, що складається з двох відділень дверима.
- Також передпокій може комплектуватися шафою.
- Стіл виготовлений з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
- Крайка ПВХ 0,5 мм
Умови доставки і оплати:
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені. Передпокій повністю підготовлена до складання. Завдяки цьому зібрати її самостійно Вам не складе особливої праці.
- Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.
- Здійснюємо відправку товару по всій Україні перевізником Нова пошта як на відділення, так і адресну кур'єром до під'їзду.
- передоплата дорівнює приблизну вартість доставки в одну сторону, можлива оплата в розстрочку!
- При замовленні товарів з доставкою Новою поштою, будь ласка вказуйте відділення без обмеження по вазі
Адресна доставка кур'єром з 11.00 до 17.00
- по р Київ 400 грн до під'їзду
- Дні доставки - СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА.
- Підйом на поверх при наявності ліфта 80 грн, при його відсутності 40 грн за кожний поверх.
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | альба |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге комбі | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори передпокою:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | альба | |
![]() |
![]() |
![]() |
Кілька причин для співпраці

Оплата післяплатою Гарантуємо високу якість товару, Можлива оплата в розстрочку у нас не було жодного повернення

Доставка в усі регіони України Швидка доставка
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису передпокої, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина вироби | 36,5 |
| Форма фасаду | прямий |
| Глибина шафи | 365 мм |
| Висота шафи | 1500 мм |
| Наявність дзеркала | на зовнішній стороні фасаду |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашній |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Повне висування ящика | Да |
| Висота виробу | 170 |
| Ширина виробу | 100 |
- Ціна: 3 998 ₴























































