Сучасна шафа книжкова КШ-3 дуб сонома Компаніт 130х45х195 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по Україні лише за передоплатою, рівній 10%
Адресна доставка по р Київ 400 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 16 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА).
Габарити шафи:
- ширина 130 см
- висота 195 см
- глибина 44,8 см
- вага 80 кг
| венге комбі | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| білий | вільха |
![]() |
![]() |
| горіх екко | |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | німфея альба (білий) | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Глибина шафи | 448 мм |
| Ширина шафи | 1300 мм |
- Ціна: 6 292 ₴






















