Шафа книжкова КШ-2 горіх екко Компаніт 84х36х206 см, БЕЗКОШТОВНА доставка в пункт видачі Rozetka

- Готово до відправки
4 200 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 10 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 836 мм |
| Глибина шафи | 360 мм |
| Висота шафи | 2056 мм |
- Ціна: 4 200 ₴























