Комод 4Д вільха Компаніт 92х45х99 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka

- Готово до відправки
4 139 ₴
+380 (50) 233-93-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Габарити комода:
- Ширина: 92,4 см;
- Висота: 98,6 см;
- Глибина: 44,8 див.
- вага 16,5 кг
| венге комбі | яблуня |
![]() |
![]() |
| вільха | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| білий | горіх екко |
![]() |
![]() |
| бук | схема комода |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге комбі | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
Швидкий пошук по сайту, щоб перейти до опису комода, натисніть на картинку:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 92.4 см |
| Глибина комода | 44.8 см |
| Висота комода | 98.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина вироби | 45 |
| Колір | Вільха |
- Ціна: 4 139 ₴























































