Зручний письмовий стіл СКМ-9 німфея альба білий Компаніт 120х60х74 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Відправляємо Новою поштою по всій Україні, передплата 10%
Адресна доставка по р Київ 550 грн до під'їзду/парадного на вибір з 12 до 16 (СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ, СУБОТА). Збірка 15%.
Габарити столу:
- ширина 120 см
- глибина 60 см
- висота 73,6 см
- вага 37 кг
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| венге | схема |
![]() |
![]() |
Можливі кольори:
| венге темний | яблуня | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | бук | білий | |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба |
- Ціна: 3 885 ₴























