Тумба приліжкова ПКТ-2 яблуня Компаніт 38х38х57 см, БЕЗКОШТОВНА доставка на точку видачі Rozetka
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 57 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 38 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 890 ₴























